Lekce po corona krizi

Lekce po corona krizi

A jsem zpět!!! Opravdu moc jsem se na lekce s vámi všemi těšila. V uzavřené skupině „Zumba s Luckou home edition“ jsem sice pro vás natáčela videa, ale na živo je to vždy lepší. Tuto skupinu ještě nechám chvíli aktivní, takže si můžete z pohodlí domova zatančit Zumbu, zaposilovat nebo okusit 30 min lekce Strongu.

Jak je to ale s pravidelnými lekcemi? Aktuálně jsem zpět na lekcích ve Form Factory na Andělu, kde mám každé pondělí a čtvrtek Zumbu. Časy se stále trochu mění, jelikož je třeba vždy po lekci vyčistit sál, ale aktuálně pondělky 16:15 a čtvrtky 19:30.

Celý červen pojedou ještě lekce Strongu v Galaxii na Hájích a to každé úterý od 17:00. Pak už mi to asi rostoucí bříško nedovolí.

Od 25.5. budou ve všech fitkách již k dispozici šatny a sprchy. Roušky při cvičení můžete odhodit už teď. Samozřejmě všichni dbáme na hygienu. Desinfikujeme po sobě podložky, dáváme si pod sebe ručník, myjeme si častěji ruce…..dodržujme to prosím i nadále. Není to vůbec na škodu.

Od července se s největší pravděpodobností ještě rozjede lekce Zumby na Brumlovce, ale to je stále v jednání.

Celkově bych ráda lekce měla do konce prázdnin. Tak uvidíme. Jooo kdo to neví, tak čekáme s manželem miminko:oD To jen pro upřesnění.

Ve hře je také ještě Giga víkend v termínu 19.-21.6.2020, na který se ještě můžete hlásit. Bude nás tam spousta super Zumba instruktorů a bude to pro mě i takové loučení s víkenďáky na nějakou dobu. Tak šup přihlaste se. Rozjedeme to ve stylu Pomády. Víc info najdete v událostech nebo na webu capro.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*